(Japan) 19 th May | 2024 | Sunday | 11:46:08 PM || (Nepal) 8:31:08 PM
 
 


आमा ! : प्रकाश चन्द

: Monday, 06 May, 2024

हो म एकदम स्वार्थि छु जब म थकान ले लखतरान हुन्छु त्यति बेला सम...

चर्चित उपन्यासकार सुबिन भट्टराईले टोकियो आउँदै

: Wednesday, 17 April, 2024

टोकियो, जापान ।नेपाली उपन्यास लेखनमा चर्चा कमाएका युवा लेखक सुबिन भट्टराईले शनिबार टो...

साहित्यिक श्रृङ्खला साकुराको फेदमुनि भव्य रुपमा सम्पन्न

: Tuesday, 02 April, 2024

टोकियो, जापान ।अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज ९अनेसास० जापान च्याप्टरले ६९ औँ नियमित साहित्यिक श्रृङ्खला साकुराक...

प्रेमको यात्रामा - शरद पोख्रेल

: Wednesday, 14 February, 2024

आऊ हामी यस्तो प्रेम गरौँतिमीलाई तिमीमै छोडिदेऊमलाई ममै रहन देऊ।...

गुलाबको दुःख - हेमन्त गिरी

: Wednesday, 07 February, 2024

गुलावको दुःख उसकै बोटमा छ,ऊ काँडाहरु संग फुल्नुपर्छ !...

टोकियो कविता कन्सर्ट भव्य रुपमा सम्पन्न (फोटो/भिडियो)

Gokarna Adhikari : Monday, 29 January, 2024

टोकियो, जापान ।अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज अनेसास जापानको ६८ औं साहित्य श्रृंखला अन्तर्गतको टोकियो कविता...

साहित्य अनुरागीहरुलाई अवसर : टोकियोमा 'कविता कन्सर्ट'

: Wednesday, 17 January, 2024

टोकियो, जापान ।जापानमा नेपाली साहित्यप्रेमिहरुलाई एकजुट बनाउँदै प्रवासमा नेपाली साहित्यको उत्थान र प्रवद्र्धनमा सक्रि...

अनेसास जापानमा अरुण पौडेलको अध्यक्षतामा सर्वसम्मत नयाँ नेतृत्व

: Monday, 11 December, 2023

टोकियो, जापान ।जापानका नेपाली साहित्यप्रेमिहरुको साझा संस्थाको रुपमा लोकप्रिय अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज अने...

खेताला (कथा) : शैलेन्द्र बिक्रम बिडारी

: Sunday, 03 December, 2023

मिर्मिरे बिहानीको घाम उदाउदै छ भर्खर । एका-बिहानै आलोक साहुको आगनमा पुगिसकेको छ ।तुलसीको मठमा...

१३ औँ अधिवेशन सहित नियमित साहित्य शृङ्खला गर्दै अनेसास जापान

: Monday, 27 November, 2023

टोकियो, जापान ।जापानमा रहेका नेपाली साहित्यप्रेमीहरुको साझा संस्था अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज (अनेसास) जापान...

महाकवी देवकोटाको ११५औं जन्मजयन्ती मनाईंदै

: Sunday, 12 November, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।नेपाली साहित्य क्षेत्रमा सदैव महाकविका रुपमा सम्मान गरिने लक्ष्मीप्रसाद देवकोटाको आज ११५औँ जन्मजयन्त...

तारा : सरिता ढकाल

: Tuesday, 10 October, 2023

कुन तारा कति बेला...

विवेक ओझाको उपन्यास ऐँठनले पायो मदन पुरस्कार, जगदम्बा श्री पुरस्कार टेकवीर मुखियालाई

: Sunday, 01 October, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।यस वर्षको मदन पुरस्कार आख्यानकार विवेक ओझाको उपन्य...

अनेसास कविता महोत्सवमा जगन्नाथ प्रथम

: Tuesday, 26 September, 2023

टोकियो, जापान ।अनेसास कविता महोत्सव २०२३ मा अमेरिकाको भर्जिनिया निवासी जगन्नाथ पौडेल प्रथम भएका छन्...

विनेसासको आयोजनामा पुस्तक विमोचन सहित रचना वाचन कार्यक्रम सम्पन्न

: Tuesday, 26 September, 2023

टोकियो, जापान ।असोज ७ गते विश्व नेपाली साहित्य महासङ्घ (विनेसाम) जाप...