(Japan) 31 st January | 2023 | Tuesday | 8:10:47 PM || (Nepal) 4:55:47 PM
 
 

अनमोलको ग्याङस्टर रुप 'छड्के २'

: Sunday, 29 January, 2023

टोकियो, जापान ।अनमोल केसी अभिनीत बहुप्रतिक्षीत चलचित्र  ‘छड्के २’को टिजर सार्वजनिक भएको छ । शुक्रबार...

चर्चित लोकदोहोरी गायक भीम पौडेलको अल्पायुमै निधन

: Friday, 27 January, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।लोकदोहोरी गायक भीम पोडेलको असामयिक निधन भएको छ । स्याङजा खुदी घर भएका...

नायक पल शाहलाई अदालतले सफाइ दियो

: Wednesday, 18 January, 2023

काठमाडौं, नेपाल । बालिका बलात्कारको आरोपमा अभिनेता पल शाहलाई जिल्ला अदालत तनहुँले सफाइ दिएको छ ।...

पोखरा विमान दुर्घटनामा लोकगायिका नीरा छन्त्यालको निधन

: Monday, 16 January, 2023

काठमाडौं, नेपाल । पोखरामा भएको यति एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमा लोकगायिका नीरा छन्त्यालसहित १२ जनाको...

जापानका प्रमुख शहरमा चलचित्र 'छड्के २' प्रदर्शन हुँदै

: Sunday, 15 January, 2023

टोकियो, जापान ।जापानका प्रमुख शहरहरुमा नेपाली कथानक चलचित्र छड्के २ प्रदर्शन हुने भएको छ ।...

'छक्का पञ्जा ४' जापानभर प्रदर्शन हुँदै, टोकियोमा मार्च १२ तारिख

: Saturday, 14 January, 2023

टोकियो, जापान ।यस बर्षको सुरुवातबाट ओरालो लागेको नेपाली चलचित्र उद्योगको व्यापारलाई गतिदिनसक्ने आशावादी चलचित्रको रुप...

रचना रिमाल, प्रकाश सपुत लगायत कलाकारको साथमा 'सॉंगीतिक धमाका २०२३' भव्य रुपमा सफल

: Thursday, 05 January, 2023

टोकियो, जापान ।जापानमा सबैले भन्ने चर्चित वाक्याश हो ‘जापान गलकोटेहरूले खाए ’ । अंग्रेजी नयाँवर्षको...

इबिजा हाचिओजीमा जनवरी ६ मा सुगम पोखरेल विशेष लाईभ

: Wednesday, 04 January, 2023

टोकियो, जापान ।जापान सांगितिक यात्रामा रहेका लोकप्रिय पप गायक सुगम पोखरेलले जनवरी ६ तारिख शुक्रबार...

बहुप्रतिक्षित बर्षकै सर्वाधिक सफल चलचित्र महापुरुष टोकियोमा जनवरी ७ मा दुई शो हुँदै

: Tuesday, 03 January, 2023

टोकियो, जापान ।यस बर्षकै सर्वाधिक सफल चलचित्रको रुपमा नेपाली चलचित्र उद्योगमा किर्तिमान बनाउन सफल महापुरुष...

जापानमा हुनुहुन्छ र निदाएर पैसा कमाउन चाहनु हुन्छ भने मौका

: Thursday, 15 December, 2022

टोकियो, जापान ।विश्व प्रसिद्ध जापानी स्न्याक्स कम्पनी काल्बी इंकले निदाउन सक्ने उपर्युक्त मान्छे खोजिरहेको छ...

क्रोएसियाली फुटबल संगै इभानाको विश्वभर चर्चा

: Sunday, 11 December, 2022

एजेन्सी ।पहिलोपटक मध्यपूर्वी एसियामा आयोजना भएको फिफा विश्वकपमा विभिन्न नियम लागू गरिएको छ । मुस्लिम राष्ट्र...

छत्रले काजललाई सिन्दूर हाले

: Friday, 09 December, 2022

काठमाडौं, नेपाल ।लोकदोहोरी गायनमा चर्चामा रहेको जोडी छत्र शाही र काजल जोशीले विवाह गरेका छन्...

मिस नेपाल इन्टरनेसनल न्यान्सीले जापानका मेयरहरुसँग भेटवार्ता गरिन

: Monday, 05 December, 2022

टोकियो, जापान ।जापानमा विश्व प्रतिष्ठित सौन्दर्य प्रतियोगिता मिस इन्टरनेसनल सुरु हुँदैछ । डिसेम्बर १३ मा...

जापानमा हिउँमा बाँच्न बाँदरहरूले माछा मारेर खान थाले

: Friday, 02 December, 2022

टोकियो, जापान ।जापानको विश्वविद्यालयका अन्वेषकहरूले जाडोमा बाँच्नको लागि जापानी बाँदरहरुले आफ्नो आहारामा माछा रोज्न थालेको...

परिजिता अमेरिकी गायन प्रतिस्पर्धा दि भ्वाइसको सेमिफाइनलमा प्रवेश

: Wednesday, 30 November, 2022

एजेन्सी ।नेपाली मुलकी परिजिता बाँस्कोटा विश्वकै चर्चित अमेरिकी गायन प्रतिस्पर्धा दि भ्वाइसको अन्तिम आठ (सेमिफाइनल)मा...