(Japan) 19 th May | 2024 | Sunday | 11:36:39 PM || (Nepal) 8:21:39 PM
 
 


एशियाकै उत्कृष्ठ ज्योतिष सन्तोष वाशिष्ठसँग बुधवार टोकियोमा विशेष भेटघाटको अवसर

: Monday, 06 May, 2024

टोकियो, जापान ।नेपाल ज्योतिष परिषद्का प्रथम उपाध्यक्ष आचार्य ...

अप्रिल २१ तारिख देखि २७ तारिखसम्मको तपाईंको दैनिश राशिफल हेर्नुहोस्

: Sunday, 21 April, 2024

राशिफलमा जे जस्तो लेखेको भएपनि आफ्नो कर्म र दैनिकीलाई निरन्तरता दिनुहोस्, भाग्य पनि कर्म कर्मठ...

आज महावीर जयन्ती तथा अहिंसा दिवस मनाइँदै

: Sunday, 21 April, 2024

काठमाडौं, नेपाल ।आज २६२३औँ महावीर जयन्ती तथा अहिंसा दिवस मनाइँदै छ । हरेक वर्षको चैत्र...

तपाईंको दैनिक तथा साप्ताहिक राशिफल हेर्नुहोस्

: Sunday, 31 March, 2024

अँग्रेजी मिति अनुसार मार्च ३१ देखि अप्रिल ६ तारिखसम्मको तपाईंको दैनिक, साप्ताहिक राशिफल यस प्रकार...

तपाईंको यो साताको दैनिक राशिफल

: Sunday, 25 February, 2024

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)24...

तपाईंको दैनिक र साप्ताहिक राशिफल

: Monday, 12 February, 2024

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)11...

तपाईंको दैनिक/साप्ताहिक राशिफल

: Sunday, 04 February, 2024

फेब्रुवरी ४ देखि १० तारिखसम्मको दैनिक रुपमा साप्ताहिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ । राशिफलमा...

तपाईंको साप्ताहिक राशिफल

: Sunday, 21 January, 2024

जनवरी २१ देखि २७ तारिखसम्मकै दैनिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ । राशिफलमा जे जस्तो...

तपाईंको साप्ताहिक दैनिक राशिफल

: Monday, 08 January, 2024

जनवरी ७ देखि १३ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ ।१) मेष (राशि नाम...

तपाईंको दैनिक राशिफल

: Tuesday, 26 December, 2023

नेपाली मिति अनुसार पौष ८ १४ गते अर्थात् डिसेम्बर महिनाको २४ तारिख देखि ३० तारिखसम्मको...

तपाईंको दैनिक राशिफल

: Sunday, 10 December, 2023

अँग्रेजी मिति अनुसार डिसेम्बर १० देखि १६ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ ।१)...

तपाईंको दैनिक राशिफल

: Sunday, 03 December, 2023

अँग्रेजी मिति अनुसार डिसेम्बर ३ तारिखदेखि डिसेम्बर ९ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल हेर्नुहोस्१) मेष (राशि नाम...

डिसेम्बर २ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल

: Wednesday, 29 November, 2023

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)29...

नोभेम्वर १९ देखि २५ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल

: Monday, 20 November, 2023

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)19...