(Japan) 21 st February | 2024 | Wednesday | 8:49:46 PM || (Nepal) 5:34:46 PM
 
 


तपाईंको दैनिक र साप्ताहिक राशिफल

: Monday, 12 February, 2024

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)11...

तपाईंको दैनिक/साप्ताहिक राशिफल

: Sunday, 04 February, 2024

फेब्रुवरी ४ देखि १० तारिखसम्मको दैनिक रुपमा साप्ताहिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ । राशिफलमा...

तपाईंको साप्ताहिक राशिफल

: Sunday, 21 January, 2024

जनवरी २१ देखि २७ तारिखसम्मकै दैनिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ । राशिफलमा जे जस्तो...

तपाईंको साप्ताहिक दैनिक राशिफल

: Monday, 08 January, 2024

जनवरी ७ देखि १३ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ ।१) मेष (राशि नाम...

तपाईंको दैनिक राशिफल

: Tuesday, 26 December, 2023

नेपाली मिति अनुसार पौष ८ १४ गते अर्थात् डिसेम्बर महिनाको २४ तारिख देखि ३० तारिखसम्मको...

तपाईंको दैनिक राशिफल

: Sunday, 10 December, 2023

अँग्रेजी मिति अनुसार डिसेम्बर १० देखि १६ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल यस प्रकार रहेको छ ।१)...

तपाईंको दैनिक राशिफल

: Sunday, 03 December, 2023

अँग्रेजी मिति अनुसार डिसेम्बर ३ तारिखदेखि डिसेम्बर ९ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल हेर्नुहोस्१) मेष (राशि नाम...

डिसेम्बर २ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल

: Wednesday, 29 November, 2023

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)29...

नोभेम्वर १९ देखि २५ तारिखसम्मको दैनिक राशिफल

: Monday, 20 November, 2023

१) मेष (राशि नाम शुरु अक्षर चू, चे, चो, ला, लि, लू, ले, लो, अ)19...

छठको मुख्य दिन आज सूर्यको पूजा आराधना गरिंदै

: Sunday, 19 November, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।देशभर सूर्यको पूजा आराधना गरी आज छठ पर्व मनाइदै छ । आजै साँझ...

भाइटीका लगाएसँगै तिहार सकियो

: Thursday, 16 November, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।नेपालीहरुको दोस्रो प्रमुख चाडको रुपमा मनाईने तिहार कार्तिक शुक्ल द्वितीयाका दिन भाइटीका लगाएसँगै...

आज तीहारको मुख्य दिन भाइटीका, दिनभर टीका लगाउन सकिने

: Wednesday, 15 November, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।नेपालमा दसैं पछिकै दोस्रो मुख्य चाडको रुपमा मनाई तिहारको मुख्य दिन आज भाइटीका...

बालगोपालेश्वर मन्दिर आज दिदीबहिनी एवं दाजुभाइ नहुनेका लागि खुला रहने

: Wednesday, 15 November, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।तिहारको अवसरमा दिदी बहिनी एवं दाजुभाइ नहुनेका लागि आजका दिन काठमाडौँको रानीपोखरीको बीचमा...

आज टोकियोमा सामूहिक भाइ टीका लगाईंदै, तपाईंपनि सहभागी हुन सक्नुहुन्छ

: Wednesday, 15 November, 2023

टोकियो, जापान ।जापानमा रहेका दिदी-बहिनी समूहको आयोजना र गैरआवसीय नेपाली संघ (एनआरएनए)को सहकार्यमा यस बर्षपछि...

तिहार अन्तर्गत आज गोवर्द्धन, बली, गोरु र हलि पूजा

: Tuesday, 14 November, 2023

काठमाडौं, नेपाल ।यमपञ्चक अर्थात् तिहारको चौँथो दिन आज गोवर्द्धन पर्वत, बली, गोरु र हलिको पूजा...